دات خبر سیاسی

امروز وطن معنی غم را فهمید

امروز وطن معنی غم را فهمید
با سایه جنگ، متهم را فهمید
شعر امروز وطن معنی غم را فهمید در حضور رهبری

امروز وطن معنی غم را فهمید با سایه جنگ، متهم را فهمید شعر امروز وطن معنی غم را فهمید در حضور رهبری

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز وطن معنی غم را فهمید
با سایه جنگ، متهم را فهمید
از خواب پرید کشور من اما
معنای مدافع حرم را فهمید

فجایع تروریستی و تکفیری چهارشنبه ۱۷خرداد در حرم امام خمینی(ره) و مجلس شورای اسلامی، زنگ خطر مجدد برای بیداری کسانی از خواب های خرگوشی بود که می‌گفتند دنیای امروز، دنیای گفت و گوست، نه موشک! زنگ خطر برای کسانی است که وقیحانه و مرعوبانه دفاع از حرم را خون ریزی و آتش افروزی خواندند و گفتند می شود با تکفیری ها مذاکره کرد و جنگ در سوریه و عراق را با مذاکره پایان داد! و از همه مهمتر، زنگ خطر برای کسانی است که در مناظرات انتخاباتی، به جای تقدیر از توانمندی های دفاعی و نظامی، سعی کردند این نقطه قوت را بعنوان نقطه ضعف معرفی کرده و از این اتفاق بهره برداری سیاسی و انتخاباتی کنند.

سخنان جنجالی دانشجویان در مقابل رهبر معظم انقلاب پیرامون حادثه تروریستی تهران + فیلم

فیلمی از سخنان جنجالی دانشجویان در مقابل رهبر معظم انقلاب (17 خرداد) پیرامون حادثه تروریستی تهران را در این خبر می توانید مشاهده کنید.

سخنان جنجالی دانشجویان در مقابل رهبر معظم انقلاب پیرامون حادثه تروریستی تهران + فیلمرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی، نسبت به حادثه تروریستی تهران واکنش نشان داده و فرمودند: چنین حوادثی هیچ خللی در اراده ملت و مسئولان بوجود نخواهد آورد و ملت ایران قدرتمندانه به حرکت خود ادامه خواهد داد و پیش خواهد رفت.
 
در همین راستا فیلمی از سخنان جنجالی دانشجویان در مقابل رهبر معظم انقلاب پیرامون حادثه تروریستی تهران را در ادامه می توانید مشاهده کنید.
 
پخش فیلم این صحبت ها در فضای مجازی بازخورد بسیار زیادی داشته است.
 
 
 
 
انتهای پیام/ 

امروز دوشنبه

29 بهمن 1397

2019 February 18

دریافت اخبار اختصاصی هر استان
Iran Map

بر روی نقشه کلیک کنید

ویژه خبرگزاری ها
مشاهده همه وب سایت ها
خبرنامه سفارشی

جدیدترین اخبار روز در ایمیل شما :

عضویت / لغو عضویت